Bilveanla ekibi olarak “Oyun Kanalı”mızda kaliteli pc oyun inceleme içerikleri oluşturmaya başlıyoruz.

Bilgisayar oyunlarına olan ilgi ve sevgimizi youtube kanalımızda sizlerle paylaşmak adına çalışmalarımız bir süredir devam etmekteydi. Bu çalışmalarımızın ürünü olan bilgisayar oyunu incelemeleri ile artık pc oyun kanalı faaliyetlerimizle karşınızda olacağız.

Pc oyun işlerinde saçı sakalı beyazlattık…

Commodore 64 ülkemizde evlere girmeye başladığı tarihten itibaren bilgisayar ve oyun dünyasının içinde bulunuyoruz. Yıllardır vaktimizin bir bölümünü kaliteli ve eğlenceli geçirmek adına bilgisayar oyunlarını tercih ediyoruz.

Tabii eskiden oyunlarla ilgili bilgi edinme kanalları genelde oyun dergileri olmaktaydı. Diğer kişilerin yorumlarını da okuyucu mektuplarından öğreniyorduk. Şimdi ise artık tüm iletişim video kanallarından ve web sitelerinden sağlanıyor. Oyun incelemlerini, yorumları, bölüm açıklamalarını çoğunlukla youtube kanallarından takip ediyoruz hepimiz.

Amacımız oyunların tüm oynanış içeriğini baştan sona aktarmaktan ziyade öne çıkan özelliklerini, artılarını, eksilerini, beğendiğimiz yönleri, sistem gereksinimlerini özet olarak aktarmak.

Oyun inceleme adına ürettiğimiz içerik ile bir pc oyununun sizin için uygun olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmak istiyoruz. Ayrıca oyunseverlerle birlikte güzel oyun anlarını paylaşmayı ve bir sinerji oluşturmayı düşünüyoruz.

Yakında videolarımızı yüklemeye başlayacağız. Yorum, görüş ve önerilerinizi her zaman bekliyor olacağız…

Not: İlk videomuz Elder Scrolls V – Skyrim ( Remastered ) olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu ekleyiniz!
Lütfen isminizi giriniz