ŞARTLAR & KOŞULLAR 

 Firma Tanıtım Bölümü 
bilveanla.com Girişim Tanıtım Bölümü / Yayın Politikası Bilgilendirme

bilveanla.om olarak girişimlerin kendilerini tanıtmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.


  1. bilveanla.com girişim tanıtım bölümü ücretsiz bir servistir.
  2. bilveanla.com girişim tanıtım bölümünde tanıtımını sağlayan her kişi ya da firma ayrıca 4 adet blog yazısı da yayınlatmaya ücretsiz olarak hak kazanır.
  3. bilveanla.com girişim tanıtım bölümünde yayın için ileride ücretlendirme yapma hakkını saklı tutar.
  4. Tanıtımların ücretli hale gelmesi durumunda tanıtımlarını ücretsiz olarak yayınlatmış girişimlere önceden bildirim yapılarak onayları alındıktan sonra ücretli olarak devam etmeleri sağlanır. Girişimlerin ücretli olarak devam etmemeleri durumunda yayınladıkları içerikler bir döküman dizisi haline getirilerek girişime teslim edilir. Blog yazısı olarak yayınlanan içerikler ilgili kişi ya da firma kaldırılmasını istemediği sürece bilveanla.com bünyesinde yayınlanmaya devam eder. Ayrıca bilveanla.com gerekli gördüğü durumlarda blog yazılarını yayından kaldırabilir. Eğer blog yazı yayını ücretli bir hizmet dahilinde sağlanmışsa ilgili firma ya da kişi kaldırılmasını talep etmediği sürece yayında kalır.
  5. Ücretli blog yazısı yayınlama ve girişim tanıtım yazısı yayınlama içerikleri 1 yıl boyunca yayında kalacaktır. Bu sürenin sonunda bilveanla.com yazıları gerekli gördüğü durumda yayından kaldırabilir.
  6. Mevcut bir girişimi olan veya planlayan her kişi ve firma kendisini tanıtmak için bilveanla.com 'a başvurabilir ve onay sonrası tanıtım yayınlattırabilir.
  7. Yayın politikasını bilveanla.com belirler. Hangi girişimlerin tanıtımlarına yer verileceğini bilveanla.com münhasıran değerlendirir. Gerekli gördüğü durumda bilveanla.com 'a iletilen içeriklerde revizyon tavsiyesi yapabilir. Ya da hiçbir şekilde yayın sağlamamaya karar verebilir.
  8. Girişimlerin tanıtımına yer verirken özellikle teknolojiyi etkin kullanıp kullanmadıklarını değerlendiririz. Teknoloji kullanımı CRM, Sosyal Medya, Otomasyon Sistemleri vb. şekillerde olabilir. Günümüzde zaten teknolojiyi etkin kullanmayan herhangi bir girişimin herhangi bir sektörde var olmaya devam etmesi zor gözüküyor. Bu yüzden bilveanla.com girişimlerin çoğuna hitap eder durumdadır.

GİRİŞİMİNİZİ TANITMAK VE BLOG YAZISI YAYINLAMAK İÇİN BİZE ULAŞIN