Skip to content Skip to footer
Bookshelf Books Education Knowledge Study

Geleceğin dünyasına dair gelişmeleri takip ediyoruz

Bilişim dünyasındaki gelişmeleri irdeliyoruz

Bugünün ve geleceğin dünyasını şekillendiren ana unsurun BİLİŞİMDEKİ gelişmeler olduğu konusunda hepimiz hemfikir olduğumuza göre bu konuyu öncelikle irdelememiz son derece mantıklı.

Geleceğin dünyasını tasarlayan örgütlü akıl odaklarının çalışmalarını, ürünlerini ve projeksiyonlarını değerlendiriyoruz.

Bugünün Sosyolojisi ve Yarının İnsanı

Sosyal davranış ve toplumsal kurumların işleyişi ile birey ve grupların sosyal çevreyi dönüştürme kapasiteleri arasındaki bağın geleceğin dünyasını nasıl şekillendireceğine kafa yoruyoruz.

Siyaset Bilimi ve Özel Sektör Yönetimi

Dünyada siyasete olan ilgi ve merakın ne yazık ki siyasetin bilimi tarafında olmamasına istinaden bilimsel teorilerle ilgili ne kadar farkındalık oluştursak o kadar iyi diyoruz.

Bilgisayar Oyunları Oyun Olmaktan Çıkıyor

Eğlence sektörünün büyük devi olan sinema sektörünü bile gelir olarak geride bırakan bilgisayar oyunlarının teknolojik ve hikaye anlatıcılığı mekanizmasını yakından deneyimliyoruz.

Kurgu Filmler Gelecek Projelerin Sunumudur

Geleceği şekillendiren odakların aksiyona geçmeden önce yaptıkların planların görsel ve işitsel sunumu olan bilim kurgu filmlerini yıllardır yakında takip ediyoruz ve irdeliyoruz.